Kasım 1, 2013
07 Kasım 2013, Perşembe 16:18

SAÇ ÇIKARAN FORMÜL AMERİKA'DA BULUNDU !

Saçın Yeniden Oluşmasına Katkı Sağlayan Etki!


Amerikalı Ünlü Marka Saç Çıkartan Formülü Bulduğunu Açıkladı. "Formül İçin 1 Milyon Dolar Para Harcadık, Ama Sonunda Bulduk" Dedi.

Sizi ilk defa gören 10 kişiden 6'sının önce saçınıza baktığını biliyor muydunuz ? Bu yüzdendir ki erkeklerin hepsi saçına, saçının şekline ve rengine çok önem vermektedir. Maalesef, bazı erkeklerde bazı nedenlerden dolayı saç dökülmesi, kellik ve kepek problemi oluşmaktadır. Bu tarz problemler ise erkekler üzerinde güvensizlik gibi problemlere yol açmaktadır. Günümüzde saç dökülmesi erkeklerin en çok şikayet ettiği problemlerinin başında gelmektedir. Bundan dolayı da dünyaca ünlü kozmetik ve ilaç markaları erkeklerin saç problemini çözmek için çok büyük ölçekli ar-ge çalışmaları yapmaktadırlar.

ERKEKLERE MÜJDE AMERİKA'DAN GELDİ !Amerika Merkezli bir firma canlı yayında saç dökülmesini durduran ve yeni saç telleri çıkaran formülü bulduğunu açıkladı. Amerikalı Genel Müdürleri: " 5 yıldır süren çalışmalarımız sonucunda erkeklerin en büyük problemi olan saç dökülmesine çözüm bulduk." dedi. Labaratuar ortamında 1 Milyon dolarlık bir çalışma yaptıklarını iddia eden genel müdür: " Bitkiler ile nanoteknolojiyi birleştirdik." dedi.

Hepimizin bildiği gibi doğanın mucizesi olan şifalı bitkilerin bazıları saç dökülmesini durdurmaya ve de saç oluşumunu sağlamaya yardımcı olmaktadır. Ancak bugüne kadar bu bitkilerden %100 etki gösteren bir formül bulunmamıştı. Nanoteknoloji dünyasındaki gelişmeler sonucunda bitkilerin etkinliği 15 kat arttırıldı ve kök hücre teknolojisi sayesinde bitkilerin saç hücrelerin etki etmesi sağlandı. Bu şekilde bulunan patentli formülün etkiler ise şu şekilde sıralanabilir:Bu formülün içerisinde etkinliği herkes tarafından bilinen, üzüm çekirdeği yağı, argan yağı, l-arginine, badem yağı, sarımsak yağı ve firma tarafından henüz açıklanmayan 18 farklı bitki bulunmaktadır. Bu formülü diğerlerinden ayıran özelliği ise nano parçacık seviyesinde bitkilerin işlenmiş olması ve saç hücrelerine direk etki edebiliyor olmasıdır. Amerika'da bulunan bu patentli formül değişik formatlarda satışa sunulmaktadır. Bunların en etkili olanı ise şampuan formatında satışa çıkarılan ürün olan NanoHair'dır. NanoHair'in içerisinde 10 adet küçük ( 2 kullanımlık ) şampuan bulunmaktadır. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre, duş alırken erkeklerin bu şampuanı kullanması tavsiye edilmektedir. Her duşta 1 şişe şampuanın yarısının kullanılması ve saça şampuan dökültükten sonra 2 dakika boyunca masaj yaparak, saç köküke tamamen temas edilmesi gerektiği söylenmektedir.

"BU FORMÜL DÜNYACA ÜNLÜ ERKEKLERİN ÜZERİNDE TEST EDİLDİ"Patentli formül, daha önce basında saç problemi olduğuna dair habeler çıkan bazı ünlüler tarafından test edilmiş. Firma yetkilileri bu ünlülerin ünlü futbolcu Wayne Rooney, ünlü Hollywood Yıldızları John Travolta ve Nicolas Cage olduğu açıkladı. Özellikle bu isimlere test edilmesinin nedeni ise, bu 3 isimde daha önce saç ektirme operasyonu da dahil olmak üzere tüm yolları denemişler. Ancak hayallerindeki saçlara bir türlü kavuşamamışlar. Bu formülü kullandıktan sonra ise saçlarının döküldüğü bölgelerde tekrardan saç oluşumu başlamış.

ÇOK İDDİALILAR ! 30 Günde 1700 Yeni Saç TeliFirma yetkilileri saç çıkarma konusunda gerçekten çok iddialı konuşuyorlar. Sadece 30 Günde, düzenli kullanım sonucunda 1700 yeni saç teli çıkacağını savunmaktadırlar.

Son günlerde herkesin konuştuğu bu ürünü biz sizler için araştırdık ve de Türkiye distribütörleriyle de görüşme sağladık. Yetkililer, memnun kalınmadığı takdirde anında iade aldıklarını ve de ürünün sonuna kadar arkasında olduğunu açıkladılar. Orjinal formülü sadece www.nanohairturkiye.com sitesinden temin edebilirsiniz. Üstelik siz okurlarımıza özel indirimden de faydalanabilirsiniz. Ürünü kullanan okurlarımızdan da yorumlarını bekliyoruz.

Sağlıklı Günler Dileriz !

kalan karakter 1000

Engin SOMER
“Nano Hair’ı kullandım etkisini gördüm herkese tavsiye ediyorum bugün bir arkadaşım için 4+1 olan paketten sipariş verdim. Acaba işe yarar mı diye hiç düşünmeyin sadece deneyin hak vereceksiniz. TEŞEKKÜRLER NANO HAIR.Ercan YAMAN “John Travolta’nın oyunculuk yıllarından beridir çok severek izlerim nanohaira kefil olduğu için etkisi olacağına inanıyorum 5 kutuluk kampanyadan bende sipariş verdim en kısa sürede uzun saçlı fotoğraflarımı göndreceğim”

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan StillMan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

‘DA NELER VAR?